Tribulus 625mg – tabletki na sprawność seksualną

Wielu mężczyzn definiuje swoją męskość poprzez własną sprawność seksualną. Niestety część z nich zawodzi na tym polu. Właśnie dla nich stworzone zostały tabletki na sprawność seksualną Tribulus 625mg.

Czym jest Tribulus?
Preparat Tribulus 625mg jest suplementem diety, którego działanie wspomaga produkcję męskiego hormonu płciowego – testosteronu. Od wieków roślina o tej samej nazwie jest wykorzystywana w tradycyjnej medycynie chińskiej i indyjskiej, a od lat 90. XX w. znana i stosowana jest także w Ameryce Północnej i Europie. Aktywnymi związkami, znajdującymi się głównie w liściach tribulusu, są glikozydy, a konkretnie furostanol i spirostanol.

Dla sprawności fizycznej i seksualnej
Początkowo sądzono, że tribulus wspomaga jedynie sprawność fizyczną i podnosi wytrzymałość. I rzeczywiście, preparat ten zwiększa wytrzymałość i siłę. Jednak jego główne działanie opiera się na zwiększeniu naturalnego poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny, poprzez uwalnianie hormonu luteinizującego, który pobudza jądra do produkcji testosteronu. Dodatkowo, aktywne związki suplementu Tribulus utrzymują odpowiedni poziom hormonu luteinizującego, co bezpośrednio przekłada się również na utrzymanie w organizmie pożądanego poziomu testosteronu.

Wszystko to sprawia, że regularne przyjmowanie suplementu diety Tribulus stymuluje popęd seksualny, podnosi wydajność, podnosi i wspomaga produkcję męskich komórek rozrodczych – plemników oraz zwiększa ich ruchliwość, przez co zwiększają się także możliwości reprodukcyjne oraz rośnie libido.

Tabletki na sprawność seksualną Tribulus, w zależności od wieku mężczyzny, który je przyjmuje, mogą podnieść poziom testosteronu nawet o 50%. Największe efekty zauważalne będą u mężczyzn, u których wyjściowy poziom testosteronu był stosunkowo niski, a więc u mężczyzn starszych lub takich, u których występują różnego rodzaju problemy z erekcją lub ukrwieniem penisa. Suplement Tribulus skutecznie poprawia ukrwienie penisa, co znacząco przekłada się na jakość erekcji (można ją osiągnąć szybciej i trwa ona dłużej) oraz stosunków seksualnych. Podnosi się również libido, rośnie ochota na zbliżenia, które będą dłuższe i przyjemniejsze niż dotychczas. Zażywanie suplementu Tribulus może mieć również wpływ na zlikwidowanie problemu impotencji lub braku zainteresowania seksem, jeżeli kłopoty te miały związek z niskim poziomem testosteronu.

Dawkowanie
Opakowanie zawiera 100 tabletek. Należy przyjmować jedną lub dwie tabletki dziennie (jedną rano i jedną wieczorem) po posiłku, popijając je dużą ilością wody. Suplement diety powinien być przechowywany w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci. Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu należy skonsultować się z lekarzem, jeżeli przyjmowane są leki na receptę. Związki zawarte w składzie produktu mogą mieć działanie moczopędne, nie zaleca się więc stosowania preparatu, jeżeli przyjmowane są leki o podobnym działaniu do suplementu diety. Tabletek na sprawność seksualną Tribulus nie powinny zażywać kobiety w ciąży oraz dzieci.

Zobacz Tribulus 625mg w sklepie >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>